Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSohbetForum RadyomuzLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sivasspor, farklı mağlup oldu

YazarMesaj
Admin
FORUM ADMİN
FORUM ADMİN
Admin

Karakter Sayfası
Tecrübe:
Sivasspor, farklı mağlup oldu Left_bar_bleue80/100Sivasspor, farklı mağlup oldu Empty_bar_bleue  (80/100)

Sivasspor, farklı mağlup oldu Empty
290709
MesajSivasspor, farklı mağlup oldu

Uygun,"Sorumluluk bana aittir"
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme turu ilk maçında Anderlecht'e 5-0 yenildikleri maç sonrası karşılaşmayı değerlendirdi.
Uygun’un açıklaması şöyle:
"Avrupa tecrübesi çok önemli. Futbolcularım futbol hayatları boyunca antrenmanda bile yapmayacakları hataları yaptılar. Sorumluluk bana aittir. Yeni yapılanmadaki sakatlıklar ve transferdeki bazı olumsuzluklar bizi etkiledi. Mağlup olduk, özür diliyoruz.
Buradaki suç tamamen bana aittir. Kendi evimizdeki maçta gerçek futbolumuzu yansıtmaya çalışacağız. Bu iş tecrübe işi. Rakibin tecrübesi hat safhada !.. Yapmamamız gereken basit hatalar sonucunda böyle bir yenilgi aldık.
Bir an önce formumuzu ve takım kurgumuzu oturtmak adına ikinci maça çıkacağız. UEFA Kupası’nda çıkacak rakibimizin durumuna göre hazır olmamız lazım. Transfer sanırım lazım olacak."

Sivasspor, farklı mağlup oldu Bulent2800

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun

https://internettinhoca.forumactif.com
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Sivasspor, farklı mağlup oldu :: Yorum

Yorum yok.

Sivasspor, farklı mağlup oldu

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Sivasspor 1-2 Trabzonspor
» Sivasspor - Diyarbakırspor